Screwable Pipe Metal and Wood
€9,50
DISCOUNTS
24 in stock
24 in stock
Arnhem
- Monday:
Tuesday: - Wednesday:
- Thursday:
- Friday:
- Saturday:
- Sunday:
- 12:00 - 18:00
- 12:00 - 18:00
- 12:00 - 18:00
- 12:00 - 20:00
- 12:00 - 20:00
- 12:00 - 20:00
- 12:00 - 18:00
Nijmegen
- Monday:
Tuesday: - Wednesday:
- Thursday:
- Friday:
- Saturday:
- Sunday:
- 12:00 - 18:00
- 12:00 - 18:00
- 12:00 - 18:00
- 12:00 - 18:00
- 12:00 - 20:00
- 12:00 - 20:00
- 12:00 - 18:00
SKU:
1162500
Category: Metal Pipes
Order today — receive it the next business day
Free exchanges within 30 days
Cheap & discreet delivery
Loved by customers — 4.6/5 rating
Description
SHIPPING RESTRICTIONS
Indonesia, Islamic Republic of Iran, Philippines, United Arab Emirates, United States, Yemen
Specification
| Weight | 43 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3 × 5 cm |
| Bowl Material | Wood |
| Material | Metal, Wood |
| Colour | Black |
| Pipe Features | Dismountable |
| Length | 135mm |
| Brand | Black Leaf |
Related Products
Metal Pipe Mega Blast
In stock
€18,50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Roller Pipe Aluminum
In stock
€10,00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Better-Bat 8cm Smooth Tip
In stock
€7,75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Better-Bat 8cm Grinder Tip
In stock
€7,75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Customer Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Screwable Pipe Metal and Wood” Cancel reply
You must be logged in to post a review.

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.